Brak miesiączki i jej objawów a antybiotykoterapia

Witam :) tak jak pisalam wcześniej 22.12.2013 miałam ostatnia miesiączke niedawno robiłam test ciążowy wyszedł negatywny nie mam tez żadnych objawów ciążowych cały czas jestem narażona na dużo stresu i biorę antybiotyki co róż nowe praktycznie cały czas jestem na tabletkach. Przed każda miesiączka strasznie bolał mnie brzuch od ostatniej miesiączki nie miałam tych objawów czy to moze byc jakaś choroba bo ciąża jest nie możliwa raczej? Nie wiem juz co mam robic :/ Prosze o radę.

Witaj
Powinnaś zgłosić się do ginekologa, który jest twoim lekarzem z wyboru i powiadomić go o takiej sytuacji , ponadto nić nie piszesz o powodach brania coraz to nowych antybiotyków, to jest niepokojące i powinnaś swoje obserwacje skonsultować z lekarzem prowadzącym. To , że ból był a teraz go nie ma to jest reakcja twego organizmu i może się zmieniać. Proszę zgłoś się do swojego lekarza ginekologa lub wybierz innego. Pozdrawiam