Brak miesiączki i przeziębienie

Ostatnia miesiaczke mialam 26 grudnia,dzis jest 29 styczen. Powinnam dostac miesiaczke 21 stycznia.Zrobilam 3 testy ciazowe,ostatni dzisiaj rano ten bardzo czuly ktory wykrywa wczesna ciaze , wszystkie negatywne wlacznie z tym dzisiejszym.W styczniu mialam tylko jejden stosunek przerywany 18 stycznia czyli 11 dni temu. Maz nie mial wytrysku we mnie tylko na zewnatrz.czy moglam zajsc w ciaze? Cylke mam nieregularne,czasem co 28 czasem co 34 dni.Okolo 20 zaczelo mi sie przeziebienie,tylko katar.

Lek. Tomasz Budlewski

Infekcja, stres mogą powodować opóźnienie. Dla pewności proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i udać się do ginekologa.