Brak miesiączki, negatywny wynik testu ciążowego a przyjmowanie antybiotyków i hormonów

witam, mam podobna sytuacje czyli brak miesiaczki od ok 3 tyg- test ciazowy zrobilam dwa razy lecz byly negatywne. bralam jakis miesiac temu antybiotyki przeciw infekcji oraz hormony na wyregulowanie miesiaczki, niestety jej nadal nie ma..
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

W tej sytuacji należy zgłosić się ponownie na wizytę do ginekologa. Wskazana jest konsultacja u ginekologa-endokrynologa oraz wykonanie profilu hormonalnego.