Brak okresu i negatywne 4 testy ciążowe a torbiel na jajniku

witam mam problem ostatnia miesiaczke miałam od 15,02,do 19,02 od tej pory po dzien 8,04,2014 ni emam miesiaczki robiłam 4 testy ciazowe wyszły negatywnie,poszłam do ginekologa 24,03,2014 stwierdził ze nie jestem w ciazy zrobił badanie usg zbadał ginekologicznie i powiedział ze mam torbiela na jajniku.dzisiaj 8,04 zrobiłam test ciazowy i wykazał wynik pozytywny sama nie wiem co mam zrobic prosze o pomoc patrycja

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę powtórzyć badanie oraz ponownie udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.