Brak miesiączki od stycznia a możliwe przyczyny

Witam, mój problem jest taki... Mianowicie, od stycznia 2015 r nie mam @, pojawił się jednak obfity śluz, a czasem nawet krew w śluzie. Około miesiąca temu zdarzyło mi się jednodniowe krwawienie(jakby @). @ mam zawsze nieregularne, regulowałam antykoncepcją, jednak gdy odstawiłam tabletki niestety okres się nie pojawiał(3 podejścia- antykoncepcja, okres,przerwa,luteina na wywołanie)Mam wizytę u GINEKOLOGA na początku czerwca. Proszę o jakiekolwiek informacje, czy to coś poważnego? Boję się

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Sądzę, że konieczne będzie wykonanie USG, badań hormonalnych itp. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.