Stosowanie luteiny na brak miesiączki

Witam. Od 3 lat leczę się luteiną na brak miesiączki. Po stosowaniu leku pojawia się okres, ale gdy przestaję jej stosowanie znów nie ma jej nawet kilka miesięcy. Obecnie odstawiłam lek i nie mam już 7 miesięcy miesiączki. Co powinnam dalej zrobić? Brać dalej Luteinę czy zacząć się gdzieś indziej leczyć? Dodam, ze mam niedoczynność tarczycy, ale wyniki oscylują w granicach normy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.