Brak miesiączki od trzech miesięcy u 22-latki

Witam Mam 22 lata. OD 3 miesięcy nie mam miesiączki, myślałam ,że to ciąża lecz lekarz wykluczył tą możliwość i przepisał mi lek na wywołanie miesiączki (luteina 50 ). Po zażyciu teo leku po jakimś czasie pojawiły się nudności i wymioty. Proszę o pomoć co powinnam z tym zrobić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być działaniem niepożądanym luteiny. Sugeruję ponowną konsultację ginekologiczną.