Dlaczego nadal borykam się z brakiem miesiączki?

Witam, mam 18 lat i borykam się z brakiem miesiączki, występuje, co kilka miesięcy, ginekolog przepisała mi luteinę 50, którą biorę 2x2 dziennie na wywołanie miesiączki, oraz zaleciła, badanie prolaktyny, która wyszła delikatnie podwyższona, dodam,że moje samopoczucie po luteinie jest fatalnie,brak chęci, chciałabym się dowiedzieć, czy powinnam zrobić więcej badan hormonalnych oraz dodam, że moja starsza siostra cierpi na PCOS.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonać badania hormonów płciowych i usg przezpochwowe.