Brak miesiączki a odpowiednie działania

Witam.już od kilku lat borykam się z wtórnym brakiem miesiączki..Zazwyczaj dostawałam luteinę. okres się pojawiał ale tylko na kilka miesięcy. Potem dostałam proverę 3 opakowania tabletek antykoncepcyjnych.Okres znów pojawił się, ale tylko na pół roku. Teraz znów poszłam do lekarza który jako pierwszy skierował mnie do szpitala na szereg badań zanim cokolwiek mi przepisze. Mam różne myśli, boję się przed tymi badaniami, że wyjdzie że jestem jakaś bezpłodna ;/ ale czy to możliwe?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe, jednak należy ustalić z jakiego ew. powodu miałaby być pani niepłodna, ponieważ w wielu przypadkach można podjąć skuteczne leczenie. Proszę spokojnie poczekać na wyniki badan przepisanych przez lekarza.