Brak okresu przez trzy miesiące

Wiatm mam 22 lata od trzech miesięcy nie miesiączkuje w ciąży nie jestem bo bylam z tym u swojego ginekologa i przepisal mi tabletki do ssania "luteina 50"ale mi nic nie pomogło i teraz nie wiem co robic i bardzo proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zastosowane przez ginekologa leczenie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, koniecznie powinna Pani ponownie skonsultować się z lekarzem. Bez wątpienia konieczne będzie przeprowadzenie dodatkowych badań laboratoryjnych/obrazowych, które pozwolą wskazać przyczynę braku miesiączki.