Brak miesiączki po przeszczepie szpiku

Dzien dobry, jestem po przeszczepie szpiku 5 miesiecy, nadal nie mam miesiączki. Wiem, że może ona powrócić. Czy powinnam w tej kwestii udać sie już do ginekologa bo wiem ze miesiączkę można wywołac albo można brać jakieś leki hormonalne. Planuje miec dziecko w przyszłosci, zamroziłam komórki jajowe. Proszę o pomoc.

proszę o konsultację z ginekologiem c całą dokumentacją z leczenia hematologicznego. Pamiętać należy, że miesiączka może wrócić ale nie musi wrócić.