Brak miesiączki po stosunkach z wytryskiem a negatywne testy ciążowe

29 wrzesnia mialam okres i skaczyl mi sie 3 a 12 kochalam sie z partnerem bez zabezpieczenia i skaczyl we mnie dwa razy..robilam testy ciazowe ale sa niegatywne a dalej nie mam miesiaczki czy to jest ciaza czy moze byc cos innego

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się z ginekologiem, który po przeprowadzeniu badania udzieli jednoznacznej odpowiedzi. DO tego czasu może Pani wykonać pomiar beta hCG w surowicy krwi.