Brak miesiączki przez 2 miesiące

córka nie ma od 2mcy miesiaczki a boli ją brzuch i nie chce iść do lekarz do tej pory były w miarę regularne

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę namówić córkę na wizytę u lekarza ginekologa. Nie da się ustalić przyczyny na podstawie wyłącznie objawów w postaci bólu podbrzusza i braku miesiączki. Lekarz ginekolog po wykonaniu badania klinicznego i zebraniu dokładnego wywiadu będzie w stanie ustalić przyczynę lub zleci dodatkowe badania.