Brak miesiączki przez dwa miesiące

Ostania miesiaczke mialam w listopadzie jakos w polowie i przez caly grudzien nie mialam i nie mam do tej pory czy moze to byc cos innego niz ciaza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istnieje wiele przyczyn, oprócz ciąży, które mogą skutkować brakiem miesiączki. Są to np. zaburzenia hormonalne, anemia, nieprawidłowa dieta, choroby tarczycy i wiele innych. W celu postawienia konkretnej diagnozy proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.