Brak miesiączki przy odstawieniu tabkletek hormonalnych

Witam. W wieku 16 lat udałam się do ginekologa, gdyż nigdy wcześniej nie dostałam miesiączki. Pani doktor przepisała mi jakieś tabletki, po których okres się pojawił. Miałam również robione badania, jednak wszystko było w porządku. Więc gdy biorę tabletki okres mam, jeśli zaprzestaje nie pojawia się. Co mam o tym myśleć? Proszę o jakieś pomysły na email.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, być może występują u Pani zaburzenia hormonalne. Konieczna jest diagnostyka ginekologiczna. Proszę skonsultować z ginekologiem endokrynologiem. Pozdrawiam