Brak miesiączki przy wykluczeniu ciąży

Witam już od ponad 5 miesięcy nie miesiączkuję :( (ciążą wykluczona nie współzyje) termin mam wizyty ginekologicznej na 1 Kwietnia i mam pytanie czy to ,że brałam i biorę magnez i witaminę B może mieć wpływ ? co może być powodem zaniku okresu jestem trochę otyła i cierpię na nerwicę lękową mam silne lęki proszę o odpowiedz

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza