Brak objawów zbliżającego się okresu a stres

Szanowni Państwo. Proszę o odpowiedź. Biorę od trzech miesięcy tabl,anty. dwuskładnikowe. Na początku trzeciego opakowania uprawiałam z partnerem seks w prezerwatywie i dodatkowo stosujac przerywany. Odkad biore tabletki na 2 tyg przed okresem bolaly mnie intensywnie piersi a w tym cyklu raz bolą bardziej a raz mniej a raz w ogóle. Czy to ze stresu nie mam objawy zblizacego sie okresu? Tabletki biore zgodnie z zaleceniami. Robilam test w 13 i 14 dobie po stosunku i wyszedl negatywny.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę udać się do ginekologa.