Brak odczuwanej przyjemności z seksu u 21-latki

Witam, Od dłuższego czasu podczas stosunku z partnerem nie odczuwam żadnych przyjemności wręcz praktycznie nic nie czuję jakbym była znieczulona . Do tej pory nie miałam żadnych problemów z seksem ani odczuciami czy orgazmem. Czy powinnam się martwić i zgłosić się do ginekologa? Jaka może być przyczyna takich dolegliwości?

Dzień dobry!

Co oznacza "od dłuższego czasu"? Jaki jest to czas?
Czy kojarzy Pani ten moment zmiany z jakimś konkretnym wydarzeniem?
Czy w ostatnim okresie zaszły też inne zmiany w Pani życiu - np. w relacji z partnerem, w stanie zdrowia?

Pozdrawiam!

witam,
z pewnością jest przyczyna takiego stanu. Może być to kwestia ginekologiczna, ale również może coś się zmieniło w Pani życiu: stres, jakieś wydarzenie bardzo trudne, zmiana w relacji z partnerem?
Warto to skonsultować ( ginekolog, psycholog).
pozdrawiam

Witam,
Taka zmiana rzeczywiście budzi niepokój. Niestety podaje pani zbyt mało informacji. Jak długo jesteście państwo w związku? Czy ostatnio miała w tej relacji miejsce jakaś zmiana.
Sugeruję wizytę u lekarza posiadającego specjalizację z ginekologii i seksuologii.