Brak okresu a biegunka podczas stosowania tabletek

witam, na poczatku czwartego opakowania mialam biegunke i stosunek z finalem (wtedy gdy mialam biegunke). Pod koniec 4 opakowaniu w 7 dniowej przerwie dostalam okresu. Teraz biore 5 paczke i to jest moj ostatni dzien przerwy i okresu nie ma. Co mam o tym myslec?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dwukrotnie nie pojawiło się krwawienie z odstawienia, proszę wykonać test ciążowy. Bez względu na wynik proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.