Brak okresu i biegunki przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

biore tabletki 8 miesiecy, przy 5 opakowaniu na (samym poczatku) mialam biegunka a dzien pozniej stosunek z finalem, od tamtej pory kochamy sie dodadkowo z prezyrwatywa. okres przy 5 opakowaniu sie pojawil, tak samo przy 6 i 7, lecz teraz przy 8 opakowaniu nie mam okresu, minela juz 7 dniowa przerwa a dokladnie 14 dni, co mam o tym sadzic, prosze o pomoc

Antykoncepcja prowadzi czasem do zbyt silnego zahamowania wzrostu błony śluzowej macicy co powoduje brak miesiączki. Prawdopodobieństwo ciąży po takim czasie brania jest już b. małe. Mimo wszystko test ciążowy to pierwszy krok w działaniach.