Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak okresu i biegunki przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

biore tabletki 8 miesiecy, przy 5 opakowaniu na (samym poczatku) mialam biegunka a dzien pozniej stosunek z finalem, od tamtej pory kochamy sie dodadkowo z prezyrwatywa. okres przy 5 opakowaniu sie pojawil, tak samo przy 6 i 7, lecz teraz przy 8 opakowaniu nie mam okresu, minela juz 7 dniowa przerwa a dokladnie 14 dni, co mam o tym sadzic, prosze o pomoc
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Zapłodnienie

Antykoncepcja prowadzi czasem do zbyt silnego zahamowania wzrostu błony śluzowej macicy co powoduje brak miesiączki. Prawdopodobieństwo ciąży po takim czasie brania jest już b. małe. Mimo wszystko test ciążowy to pierwszy krok w działaniach.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy