Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Biegunka przy tabletkach antykoncepcyjnych a możliwość ciąży

Witam mam pewien problem odnosnie braku okresu. Biore juz 7 opakowanie tabletek. Przy 4 opakowaniu mielismy z partnerem sytuacja w ktorej seks zakonczyl sie z ''finalem'' i bylo to na samym poczatku brania tabletek, dodam ze mialem w tym czasie bigunke, lecz okres sie pojawil tak jak powinien byc, przy 5 opakowaniu rowniez sie pojawil, przy 6 opakaniu tez sie pojawil i od tamtego momentu nie uprawialismy seksu, jestem przy 7 opakowaniu i okresu brak co mam o tym sadzic?, prosze o pomoc
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Zapłodnienie

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy