Możliwość zapłodnienia przy 10-tym opakowaniu tabletek

To juz moje 10 opakowanie, przy opakowaniu nr 6 mialam biegunke i seks z finalem ( tylko jeden raz ). trwala ona 3 dni za kazdy razem jak spożyłam tabletki to po 45 min - 2h mialam biegunke 2 razy dziennie, teraz okres mi sie spoznia juz 2 miesiace, dodam ze w sytuacji w ktorej mialam biegunke okres sie pojawil jak i nastepnego(7) i ósmego miesiaca, od tamtego zdarzenia kochamy sie z prezyrwatywa tabeletki, co to moze byc? czy to moze byc ciaza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.