Brak okresu a mdłości po stosunku

witam ja mam proglem z miesiaczka mialam istatnia 15wrzesnia 2013r do dzisiaj niedoslałam okresu zaraz po stosunku miałam nudnosci czy mogło dojsc do zaplodnienia mam pco
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli miesiączkę miała Pani 15 września (zakładam że podany był pierwszy dzień krwawienia-bo to jest istotne, nie ważny jest ostatni dzień krwawienia) to dziś jest 19 dzień cyklu, a zatem krwawienie jeszcze wtedy nie występuje. Nudności zaraz po stosunku nie oznaczają zapłodnienia (występuję we wczesnej ciąży ale gdy już zarodek się zagnieździ w jamie macicy, jako wynik zmian hormonalnych). Pozdrawiam