Brak okresu a przeziębienie u 19-latki

Miałam dostać okres 11 października, wcześniej miałam raz regularny raz nieregularny, mam 19 lat. Kochaliśmy się z moim chłopakiem, ale się zabezpieczaliśmy, sprawdzaliśmy zawsze prezerwatywę i nigdy nie pękła ani nigdy się nie zsunęła. W zeszłym tygodniu byłam chora i brałam tydzień dzień w dzień 2x gripex. Brzuch mnie pobolewa, wieczorem bardziej mnie boli, a okresu dalej nie ma. Czy ten gripex może opóźnić okres?

Aleksander Ropielewski

Ciężko powiedzieć, ponieważ jak sama Pani zaznaczyła miewa nieregularne miesiączki. Do tego choroba mogła zaburzyć cykl miesiączkowy. Z powyższych powodów nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski