Brak okresu a zmiana długości cyklu

Mój cykl zazwyczaj trwa od 28 do 31 dni ale ostatni trwał tylko 25 --> okres zaczął mi się 8 marca 14 marca kochalam sie z swoim chopakiem z zabezpieczniem ale wpoczątkwej fazie był we mnie bez gumki. Podobnie było 28 marca tylko ze tu gumka nam sie zsuneła przy wychodzeniu członka ale nic z niej nie wyleciało. Nie dostłam okresu nie wiem czy to wina dłuższego cyklu czy ciaży -- dzis robilam test ale nie z porannego moczu wynik negatywny. Moge mu wierzyć? Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie może być Pani w ciąży i nie da się odpowiedzieć czy to rzeczywiście ciąża czy wydłużenie cyklu. Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi- będzie większa pewność.