Brak okresu, ból podbrzusza i piersi a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, moim problemem jest brak miesiączki. Biorę tabletki antykoncepcyjne od pół roku. Biorę je regularnie lecz nie zawsze o stałej porze (waha się między 20-23). W końcówce bistra (przez 4 dni) kochałam się z chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia. Obecnie 4 dzień nie występuje u mnie krwawienie, mimo, ze boli mnie podbrzusze. Dodam ze przez kilka dni przed końcem opakowania bolały mnie piersi jak kiedyś przed zwykłym okresem. Czy mogę być w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Ryzyko ciąży jest niewielkie, należy jednak wykonać test ciążowy w celu weryfikacji.
Wskazana jest także wizyta u ginekologa.