Brak okresu, cysta i stres

Witam, mam 47 lat, ostatnia miesiączka 31 sierpnia, mamy dziś 8 października i nie mam kolejnej miesiączki. Test ciążowy negatywny. Mam cystę, strasznie dużo stresów i miałam zmianę klimatu w dniach 24-30 sierpnia, ale nie czuję się dobrze, jestem pobudzona, strasnzie spięta, mam syndrom Barlowa I stopnia.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Brak miesiączki może być wynikiem każdej z wymienionych przyczyn. Póki co proszę jeszcze cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli nie pojawi się w najbliższych dniach, sugeruję konsultację ginekologiczną.