Brak okresu, dieta a ciąża

witam , moja dziewczyna miala ostatni raz okres 27 wrzesnia i do tej pory nic , od 12 pazdziernika zaczela cwiczyc i stosowac diete , spadla pare kg na wadze , teraz wazy okolo 46 47kg ma wzrost 170 i dalej cwiczy byl sex ale tylko z prezerwatywa , nie miala zadnego plamienia , czuje sie dobrze lecz czasem ma pobolewania brzucha , czy to moze byc ciaza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży Pana partnerka powinna wykonać test ciążowy. Tak naprawdę znacznie bardziej prawdopodobną przyczyną braku miesiączki jest radykalna dieta!