Brak okresu i 5 negatywnych testów ciążowych

witam ostatni okes miałam 26 wrzesnia cykle mam róznie 28 raz 29 26 dni i współzyłam z chłopakiem 7 .10 bez wytrysku robiłam juz 5 testów kazd negatywny ostatni wczoraj a okresu nie mam dalej czy moge byc w ciazy /??

Elżbieta Rhone

Witam,
polecam wykonanie badania beta HCG z krwi - da ono Pani 100% pewności co do ciąży. Jeśli testy pokazują wynik negatywny to jest duża szansa, że w ciąży Pani nie jest (ale pewność da dopiero badanie krwi). Możliwe, że po prostu miesiączka wystąpi u Pani kilka dni później.