Brak okresu i badania pochwy

Witam,okres mi się spoznia kilka dni. Sprawdzajac pochwe ,by wyczuc jaka jest troche sie szkowalam ,bo weszly aztrzy palce ,a macica jak dla mnie jest krotka. W piatek mam wizyte,ale nawet jesli to ciaza to dlaczego weszly az trzy palce??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić braku miesiączki. Proszę cieprliwie poczekać na wizytę u specjalisty ginekologa.