Brak okresu i bolesny guz wewnątrz ciała a wynik testów ciążowych

od maja niemam okresu w lipcu na wysokosci biodra jak lezalam na plecach widzialam i wyczuwałam twarda bolaca kulke potem byla ona prawie popd rzebro i do srodka brzucha tak do macicy przy ucisku mam wodnisto -zolta wydzieline czuje dziwne ruchy w okolicy blizny po cc i w gurze brzucha tak jakby dziecko sie przesowalo. moj brzuch wyglada jak bym byla w 7 miesiacu ciazy. dodam iz w czerwcu robilam 3 testy ciazowe sikane druga kreska byla bardzo slaba i nie pojawiala sie odrazu. co to moze byc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy wymagają pilnej konsultacji ginekologicznej!!! Zdecydowanie proszę zatem nie zwlekać, tylko niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa. W celu wyjaśnienia konkretnej przyczyny Pani objawów wskazane jest wykonanie badań dodatkowych, a w szczególności USG.

Witam serdecznie. Bezwzględnie obecny stan wymaga rewizji ginekologicznej. Proszę zgłosić się do swojego lekarza.