Brak okresu i negatywny test ciążowy oraz ból brzucha

Mam pytanie ..spóźnia mi się okres już drugi dzień...Zawsze miałam co 28 dni ostatnio miałam okres 11 października mial sie pojawic 7 listopada a nadal go niemam...pobolewa mnie brzuch i przestaje..robiłam test wynik negatywny..co mam o tym myslec????

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo ciąży jest znikome, jednak w razie wątpliwości proszę udać się do Poradni Ginekologicznej.