Brak okresu i wodnista wydzielina z pochwy

21 dnia cyklu odbyłam stosunek przerywany bez zabezpieczenia. Miałam dużo grudkowatego, białego, gęstego śluzu. Dziś jest 37 dzień i cisza. 35 dnia zrobiłam test - negatywny. Objawy typowe jak przed miesiączką: bóle podbrzusza i jajników, wypryski na twarzy, mrowienie miejsc intymnych, ból sutków + objawy dodatkowe: zawroty głowy i wodnisty śluz wylewający się ze mnie hektolitrami. W wakacje straciłam miesiączkę przez głodówki i objadanie, nadal niestety to robię, Czy to może być to? Czy ciąża?

skoro test ciążowy jest ujemny to ciąża odpada. Bez badania odpowiedz jest niemożliwa Prosze umówic wizyte do ginekologa