Brak okresu i wzdęty brzucha

Witam! 5lat temu urodziłam dziecko z mężem nie współżyłam bo pracuje za granicą w czerwcu 2014 miałam ostatnią miesiączkę do tej pory ona nie wystąpiła.2tygodnie temu byłam u męża i współżyliśmy 2 razy.Podczas stosunku odczuwałam ból.Brzuch mam wzdęty ale nic mnie nie boli.Wciąży miałam anemie i teraz też od miesiąca zażywam Chela ferr forte. Co to może być proszę o porade.Dziękuje!!!!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane ciążą lub infekcją dróg rodnych. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.