Brak okresu po pieszczeniu ręką penisa partnera

Piescilam penisa mojego partnera, nie doszedł, spermy nie było, dotknęłam swoją ręką (ktora dotykalam penisa) jego ręki, a on później wsadził mi palce do pochwy przy tym jeszcze mogl wytrzec reke o moje podbrzusze, jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Nie wyczulam też tego śluzu. Ręce jak pamiętam, były suche nie było na nich nic mokrego. Moj chlopak rowniez mowi ze nie czul zeby wyplywal mu ten plyn. Spóźnia mi sie okres. Już 37 dzień cyklu i nadal nic. Proszę o odpowiedź. Boję sie. :-(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę wykonać test lub udać się na wizytę do ginekologa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości by zaszła Pani w ciążę w opisany sposób. Proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli nie wystąpi, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.