Spóźniający się okres po pieszczotach bez wytrysku

Czy jeśli piescilam członka mojego partnera, nie doszedł, spermy nie było, dotknęłam swoją ręką jego ręki, a on później wsadził mi palce do pochwy, jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Nie wyczulam też tego śluzu. Ręce jak pamiętam, były suche nie było na nich nic mokrego. Moj chlopak rowniez mowi ze nie czul zeby wyplywal mu ten plyn. Spóźnia mi sie okres. Już 35 dzień cyklu i nadal nic. Strasznie sie boję Proszę o odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe (nie podaje Pani wszystkich niezbędnych informacji). Istnieje wiele innych potencjalnych przyczyn opóźnienia się okresu. Proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej.