Brak okresu po stosowaniu Duphastonu

Witam, biorę duphaston od 14 dnia cyklu a od pierwszego dnia miesiączki clostilbegyt. Miałam dostać miesiączkę 11 grudnia, ale jej nie dostałam do tej pory, a wczoraj robiłam test i jest negatywny. Co to może oznaczać ? Dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Może to oznaczać nieskuteczność prowadzonej terapii i jest to wskazanie do jej modyfikacji i kontaktu z ginekologiem. Możliwe, że okres pojawi się kilka dni później.