Stosowanie Duphastonu i Clostilbegytu a brak okresu i ciąża

Ostatnią miesiaczkę miałam 15.09.2014r trwała 3 dni, cykle mam regularnie co 28 dni, ostatnio miałam badanie hsg - jajowody drożne, dziś powinnam dostać okres, jednak nie dostałam, mam dziwne uczucie napięcia brzucha, bolą mnie piersi, mam biały gęsty śluz w szyjce macicy. Dodam że jestem zdrowa i że od 5 dnia cyklu biorę Clostilbegyt, a od 15dnia cyklu Duphaston przez 10 dni. Czy mogę być w ciąży? Kiedy zrobić test płytkowy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Test proszę wykonać po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u lekarza prowadzącego.