Brak okresu przez 6 dni i negatywny test ciążowy

witam mam pytanie spoznia mi sie miesiaczka 6 dni ostatyni raz moj chliopak zaplodnil mnie 5 dni temu a ja dalej nie mam okresu a robiac test wyszedl negatywny. mam bole brzucha zgage i brzuch pogrubiony

Lek. Marta Gryszkiewicz

Test ciążowy należy powtórzyć. Bez względu na wynik, z powodu opóźniającej się miesiączki wskazana jest wizyta kontrolna u ginekologa.