Brak okresu, przybieranie na wadze, wahania nastrojów i ból podbrzusza

Witam serdecznie.mam 34 lata zawsze miałam regularne miesiączki od lutego zaczęło się dziać cos nie dobrego: brak krwawień, wywołane raz luteiną potem znowu nic, zatrzymanie wody,przytyłam 7 kg przy racjonalnej diecie , wachania nastroju,bóle w podbrzuszu, jak do miesiączki i nic, brał am dostinex bo prolaktyna była podwyższona po obciążeniu, potem dwa razy miesiaczka ok.i teraz juz drugi MSC.brak badanie tarczycy ok. Robilam wszystkie hormony w odpowiednich dniach cyklu, z wynik.bylam u end.ok.

Weryfikacja badań hormonalnych wraz z badaniem hormonów tarczycy., oceną prolaktyny na czczo i po teście z metoclopramidem.
Po wynikach ustalenie postępowania.