Brak opuchlizny a promieniujący, intensywny ból nadgarstka

Uprawiam intensywnie jogę i uczę się jeździć konno. Od kilku dni intensywnie boli mnie nadgarstek, choć nie pamiętam konkretnego momentu, w którym coś mi sie stało. Nie mogę się na tej ręce oprzeć, ale nie ma opuchlizny, zgrubień ani żadnych widocznych śladów. Ból mocno nasila się wieczorem, promieniuje do palców i do przedramienia, jest pulsujący. Czy powinnam zgłosić się do lekarza, do fizjoterapeuty, czy 'samo przejdzie'?

Witam, można się udać do lekarza/fizjoterapeuty w celu zdiagnozowania problemu. Z tego co wyczytałem, wygląda mi to na ucisk na nerw promieniowy spowodowany uciskiem mięśniowym. Cieśń nadgarstka bym wykluczył. Proszę spróbować wcierać maść przeciwzapalną/przeciwbólową od łokcia przez całe przedramię i w nadgarstek oraz spróbować rozciągnąć mięśnie przedramienia. Jeśli w przeciągu 2-3 dni nie będzie poprawy, proponuję udać się do specjality.

Pozdrawiam