Brak orgazmu po usunięciu torbieli koło cewki moczowej

Witam, 9 miesiecy temu mialam usunieta torbiel kolo cewki moczowej. I od tamtego czasu nie moge osiagnac orgazmu, co wczesniej nie mialam takich problemow. Czasami zdarzalo sie, ze dochodzilam szybciej od meza, bylo cudownie zawsze i jest tak do dzis, ale dlaczego nie moge dojsc? Czy to moze byc spowodowane zabiegiem?

Warto byłoby zasięgnąc opini lekarza wykonującego zabieg, zapewne wykonywał już więcej takich operacji.
Pozdrawiam. JW