Brak orgazmu podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam! Mam 18 lat,od 2 miesięcy stosuje antykoncepcję hormonalną i od tego czasu regularnie współżyje. Ja i mój chłopak widzimy sie raz w tygodniu i za każdym razem uprawiamy seks. Problem w tym, że nie osiągam orgazmu. Jest to bardzo dołujące,bo partner po stosunku pyta sie "czy doszłam"i zawsze jest ta sama odpowiedź-"nie". Zastanawiam sie czym to może byc spowodowane. Kocham mojego chłopaka i nie zmienilabym na żadnego innego. Więc dlaczego nie mogę osiągnąć pełnej przyjemności z seksu...

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli wcześniej bez tabletek osiągała Pani orgazm natomiast po wprowadzeniu antykoncepcji już nie to faktycznie przyczyna leżeć w tabletkach antykoncepcyjnych. Proszę powiedzieć partnerowi co Pani lubi może dzięki temu łatwiej będzie osiągnąć cel.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do seksuologa, najpierw samemu a następnie najlepiej razem z partnerem, aby określić postępowanie w celu osiągania przyjemności razem.