Co jest powodem braku orgazmu u 24-latki?

Witam, mam 24 lata i mam problem z osiągnięciem orgazmu. Mieliśmy sporo czasu aby poznać sie z moim narzeczonym, jestesmy juz razem od 5 lat. Nigdy nie miałam orgazmu! Mówiąc szczerze, nie wiem czego tak naprawde mogę spodziewać sie pod definicja orgazmu... nigdy z niczym sie nie spieszylismy, wszystko szło swoim tempem, mimo to problemy... Bardzo sie kochamy ale naprawde chciałabym poczuć sie kiedyś zaspokojona... Uwielbiam sie kochać ale zawsze mi mało... Mój partner stara sie ale nadal nic...

Witam,

Przyczyn braku orgazmu może być wiele. Faktycznie, łatwiej go osiągnąć ze wzrostem doświadczenia seksualnego, z wiekiem, czasem staje się to łatwiejsze w czasie ciąży lub po porodzie. Nie istnieją leki zarejestrowane we wskazaniu leczenia braku orgazmu. Czy miała pani wcześniejszych partnerów seksualnych? Jakieś urazowe doświadczenia seksualne? Czy kiedykolwiek masturbowała się pani? Czy stosuje pani przewlekle jakieś leki? Potrzeba by było znać odpowiedzi na m.in. takie pytania by w pełni rozwiać pani wątpliwości.
Sugeruję zwrócenie się na konsultację do seksuologa i.... podchodzić do seksu ,mniej zadaniowo. Pani się stara, partner się stara, gdzie tu miejsce na radosne przeżywanie?