Brak ostrości widzenia u 19-latka

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem problem z lewym okiem. Jeszcze kiedyś widziałem rzeczy w dalekich odległościach teraz gdy nawet w szkole piszę teksty z rzutnika oko potrzebuje chwilę na złapanie ostrości. Czy jest to coś poważnego?

Witam. Myslę że ma Pan niewielką krótkowzroczność lub niewielki astygmatyzm minusowy. W złych warunkach oświetlenia widzi Pan gorzej. Trzeba zbadać ,czy wymaga Pan okularów. Pozdrawiam. Nie jest to poważny problem.