Brak ostrości widzenia pomimo noszenia okularów i zmiany cylindrów

Witam Zaczęłam nieostro widzieć - byłam u okulisty i mam zrobione okulary na oba oczy +0,5 z cylindrami bo mam astygmatyzm. Po ok miesiącu zaczęłam nieostro widzieć mimo okularów. Ponownie udałam się do lekarza. Miałam zrobione badania na pole widzenia, dno oka, badanie przy rozszerzonych źrenicahci wszelkie możliwe w gabinecie i nic. Oko widzi nieostro mimo podania mocniejszych szkieł i zmiany cylindrów. Lekarz rozłożył ręce a ja nie mogę czytać. Bardzo mi to dokucza.

Witam. W tej sytuacji proponuję rozszerzyć diagnostykę o ewentualne neurologiczne przyczyny pogorszenia ostrości widzenia. Sugeruję konsultację z odpowiednim specjalistą.