Pogorszenie widzenia i ostrości

Witam od jakiegoś czasu zmagam się z problemem wzroku.Ostrość na dalsze odległości nawet na średnie spadła napisy reklamy ciężko już mi to wyraźnie zobaczyć.Co ciekawsze z bliska widzę idealnie małe literki.Ale to nie wszystko ponieważ prawe oko widzi jeszcze gorzej od lewego oraz gdy patrze na coś z bliska np. telefon przez kilka minut to ostrość na daleko znowu się zmniejsza potem wraca.pierwszymi objawami były też suche oczy ale wspomnę też o dużym stresie choć nie wiem czy to ma znaczenie.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.