Uczucie pisaku pod oczami i pogorszenie ostrości widzenia

Witam,od trzech lat mam problem z oczami, piasek pod powiekami, suche oko i pogarsza mi się ostrość.Ale jest coś co bardzo mnie niepokoi, a pytani specjaliści mówią, że nie spotkali się z czymś takim.To zn. gdy jest ciemno , pod zamkniętymi powiekami widzę taką świecącą białą obręcz na brzegach tęczówki.Jestem przerażona, bo ta obręcz poszerza się z czasem.W ciągu dnia mam wrażenie jakby to było gdzieś niewidoczne ale jest, razem z uczuciem odklejania czegoś pod powiekami.Nie wiem co mam robić.

Witam.ma Pani problem z suchością spojówek. związane jest to ze spadkiem poziomu estrogenów. To co Pani obserwuje te światła to powodów. Czyli widzi Pani światło pomimo że go nie ma. PROBLEM może być z pogranicza neurologii. NALEŻY dokładnie się zbadać okulistycznie.poleć żyć suche oczy .WSK. suplementacja z grupy A i B witamin.pozdrawiam serdecznie