Opuchnięte dolne powieki i bóle oczu

Witam. Mam problem z opuchniety mi powiekami dolnym. Gdzieś tak od ok 2 miesięcy. Robiłam wszystkie badania usg brzucha., motfologie, mocz. Choruje od 15 lat na hashimoto ale nigdy nie miałam takich objawów. Przyjmuje eurox i choroby wyrównane. Dodam że często bolą nie oczy mam ciężkie i uczucie piasku...ciągle zmeczone oczy. Pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu z białymi światłami. Co może być przyczyną tego obrzęku jeśli wyniki wszystkie w normie.

Aleksander Ropielewski

Najpewniej praca w warunkach suchego powietrza i nienaturalnego światła w połączeniu z predyspozycją do chorób autoimmunologicznych (może to być np. związane z zespołem Sjögrena).