Brak owulacji a chęć zajścia w ciążę

witam, mam pytanie . Minął n3 cykl z CLO i nie było owulacji:(, miałam badanie drożności, jeden ok, drugi nie wiadomo do końca, ale problme leży po stronie braku owulacji. czy jeżeli clo nie pomaga to pomogą zastrzyki? będe wdzięczna za pomoc. Justyna

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.